Na svečan je način KUD Zrin ove subote u evangeličkoj dvorani ELIM proslavio desetogodišnjicu postojanja. U krcatoj su dvorani uvaženi gosti KUD-a imali čast uživati u bogatom i zabavnom programu članova društva. Uz ples i pjesmu , posjetitelji su se zabavili uz komičan igrokaz te recitacije pjesama lokalnih umjetnika. Na samom su kraju podijeljene zahvalnice najzaslužnijim članovima te se druženje nastavilo u Društvenom domu Legrad.

Valja spomenuti da KUD Zrin broji 80-ak aktivnih članova. Sastoji se od malog i velikog folklora, pjevačkog zbora i dramske sekcije.

Kako svijet ostaje na mladima, tako i posebno valja pohvaliti članove malog folklora koji su svojim nastupom pobijedili na županijskom natjecanju u Đurđevcu te se time plasirali na državno natjecanje koje će se održati početkom listopada u Kutini. Sretno!

Comments are disabled.