Komunalac Koprivnica uključio se u humanitarnu akciju Mliječna staza 2022. u organizaciji UNICEF-a, a koja se ove godine održava s ciljem kvalitetne podrške mentalnom zdravlju djece i mladih u školama. Komunalac se uključio u akciju sa svojih deset zaposlenika koji su tijekom održavanja utrke, od 9. do 18. rujna, trčali, hodali, planinarili ili vozili bicikl te tako kao tim sakupljali kilometre preko aplikacije, a kotizacija se donira za edukaciju učitelja, nastavnika i drugih stručnjaka u školama za prepoznavanje problema mentalnog zdravlja kod djece i mladih te pružanje prve psihološke pomoći i podrške; osposobljavanje novih voditelja edukacija kako bi se omogućila podrška mentalnom zdravlju djece i mladih diljem Hrvatske te razvoj edukacije sadržajem za pomoć djeci i mladima u nošenju s traumama.

U sklopu akcije Matija Torma, direktor Sektora ljudski potencijali, pravo i opći poslovi u Komunalcu, prošlog tjedna posjetio je općine koje su u suvlasništvu Komunalca, pa tako i Općinu Legrad i načelnika Ivana Sabolića koji je ovom prigodom izrazio podršku ovoj humanitarnoj akciji.

Comments are disabled.