U 7. kolu 1. ŽNL-a Legradski je nogometni klub gostovao u Koprivničkom Ivancu kod NK Sloge. Tijekom cijele utakmice igrači NK Graničara dominirali su terenom, no najveći problem za njih bila neefikasnost.  U 56. minuti susreta igrač domaće momčadi na nepažljiv je način u svom šesnaestercu igrao visokom nogom prema legradskom napadaču što je sutkinja okarakterizirala težim prekršajem te dosudila najstrožu kaznu. Legradski igrač Draguljić realizirao je penal i time donio 3 nova boda Graničaru.

NK Sloga – NK Graničar                0:1

Sljedeće subote (10.10. u 16.00 sati) u 8. kolu Graničaru u goste dolazi jaki protivnik Tehničar 1974 iz Cvetkovca.

Što se tiče ostalih nogometnih momčadi s područja Općine Legrad, valja spomenuti općinski derbi koji se i igrao u Selnici Podravskoj između Selničke Drave i Zablatskog Udarnika.  U utakmici prepunoj navijačkog i takmičarskog naboja slavila je domaća momčad i to rezultatom utakmice 4:1.

NK Drava – NK Udarnik                4:1

Comments are disabled.