U utorak, 4. listopada 2016. godine, održana je Koordinacija udruga Općine Legrad. Na njoj je općinski načelnik predstavio rezultate 2 . natječaja za sufinanciranje programa udruga Općine Legrad. Utvrđen je i plan isplate sredstava po potpisanim ugovorima.

Pod drugom točkom načelnik je predstavio obrazac koji može svaki građanin, udruga ili institucija ispuniti kako bi dao prijedlog koji smatra da je važan za Proračun Općine Legrad za 2017. godinu. Svi zaintersirani svoje prijedloge mogu dostaviti do 21. listopada. Raspravljalo se i o natječaju koji će Općina Legrad raspisati za 2017. godinu, a odnosi se na sufinanciranje projekata udruga.

Na kraju je načelnik zamolio sve udruge da dostave materijale o aktivnostima udruga u 2016. godini, kako bi isti mogli biti objavljeni u novom broju općinskog glasnika "Vozlek." Rok za dostavu materijala je 31. listopada, a glasnik se namjerava tiskati krajem godine.

 

 

Comments are disabled.