Vatrogasna zajednica Koprivničko-križevačke županije organizirala je 13. natjecanje vatrogasne mladeži i djece Koprivničko-križevačke županije. Pokrovitelj natjecanja bila je Koprivničko-križevačka županija a supokrovitelji tvrtke Vatropromet iz Zagreba i KL Protektion iz Đelekovca. Natjecanje je održano 7. rujna 2019.godine u Kunovcu, uz domaćinstvo Dobrovoljnog vatrogasnog društva Kunovec, čiji članovi su donijeli i podigli natjecateljsku zastavu.

Vatrogasnu zajednicu općine Legrad na tom natjecanju predstavljao je podmladak DVD Selnica Podravska koji su na niz natjecanja osvajali medalje i pehare.

Tako je bilo i ovaj puta, gdje je ženska ekipa djece bila najbolja, odnosno osvojila 1. mjesto, dok je muška ekipa djece zauzela odlično 4. mjesto.

Foto: Mirjana Šalamon i Marija Korotaj /facebook

Comments are disabled.