U srijedu, 31. srpnja 2019. godine u prostorijama Općine Legrad potpisani su ugovori za izgradnju i opremanje reciklažnog dvorišta u Legradu. Nakon provedenog postupka javne nabave, građevinski radovi su povjereni tvrtci Koming d.o.o. iz Koprivnice, a opremanje reciklažnog dvorišta povjereno je tvrtci Tehnix d.o.o. iz Donjeg Kraljevca. Ukupna vrijednost ugovora izgradnje i opremanja iznosi 2.249.496,73 kune, a iste su potpisali direktor Kominga Nedjeljko Potroško, voditelj projekata Željko Horvat ispred Tehnixa i općinski načelnik Ivan Sabolić za Općinu Legrad.

Radovi će započeti u rujnu, a ovisno o vremenskim prilikama reciklažno dvorište će profunkcionirati na proljeće. Projekt sufinancira Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost i Ministarstvo zaštite okoliša i energetike iz sredstava Europske unije.

 

Comments are disabled.