U sklopu projekta "Sustainable water tourism along Mura and Drava river", pod akronimom "Two rivers one goal", snimljen je trojezični promotivni video koji prikazuje lokacije na kojima su provedene projektne aktivnosti. Aktivnosti u projektu su uključivale:

  • Uspostava info točke/turističkog centra u Goričanu koji će biti usmjeren na informiranje turista i šire javnosti o novim turističkim proizvodima, organizaciju izložbi i konferencija, promocijunovih turističkih atrakcija i sličnih proizvoda povezanih s područjem Mure i Drave.
  • Uređenje ribnjaka u Goričanu, što obuhvaća uređenje pješačko-biciklističkih staza, postavljanje klupa uz šetnicu, hortikulturno uređenje, izvedbu javne rasvjete, uređenje vanjskog fitnesa na otvorenom uz šetnicu te dječjeg i sportskih igrališta.
  • Uređenje Spomen centra vidovskih zlatara u Donjem Vidovcu te održavanje demonstracija ispiranja zlata
  • Uspostava izložbenog centra i centra za posjetitelje u mjestu Molnári te odmorišta u mjestu Murakeresztúr
  • Nabava čamaca te uređenje sedam pontonskih pristaništa na rijekama Muri i Dravi, od kojih će tri biti na području Hrvatske (Legrad, Donja Dubrava, Goričan) i četirina području Mađarske (Tótszerdahely, Semjénháza, Molnári, Letenye), uređenje dva spremišta za brodove u Mađarskoj (Tótszerdahely and Semjénháza).
  • Predstavljanjenovog održivog turističkog proizvoda baziranog na vodenom turizmu turističkim zajednicama, drugim turistički orijentiranim organizacijama (snimanje promo filma) te turistima kroz organizirane turističke ture.
  • Definiranje zajedničke marketinške strategije te zajednička promocija novog održivog turističkog proizvoda baziranog na vodenom turizmu.

U nastavku možete pogledati video:

 

 

Comments are disabled.