Načelnik Općine se sastao 22.siječnja 2014. godine sa članovima vatrogasne službe i službe zaštite i spašavanja. Sastanku su bili prisutni Ivan Matosović, predsjednik Vatrgoasne zajednice Koprivničko-križevačke županije, Zvonimir Habjan, zapovjednik Vatrogasne zajednice županije, Stjepan Behin, viši stručni referent za poslove obrane i zaštite Koprivničko-križevačke županije i Rudolf Vrbanić, član Upravnog odbora DVD Legrad. Tema sastanka je bila formiranje novog vodstva DVD Legrad i VZO Legrad, nakon ostavaka većine članova rukovodstva. Dogovoreno je da će se sazvati zbor vatrogasaca DVD Legrad u subotu u 18 sati kako bi bilo uspostavljeno novo vodstvo koje bi trebalo biti izabrano na godišnjoj skupštini. Dogovoreno je da će sve županijske službe pomoći u uhodavanju novog vodstva i da će pomoći na bilo koji način.

Comments are disabled.