Snimio Zdravko Vuljak.


Domovini u čast! Protekli vikend održan je, sada već tradicionalni nogometni turnir povodom Dana domovinske zahvalnosti. Na turniru su nastupile susjedne momčadi: Osvit iz Đelekovca, Tomislav iz Drnja, Tehničar iz Cvetkovca i domaćin Graničar iz Legrada.

U prvoj polufinalnoj večeri, održanoj u subotu, 3. kolovoza Tehničar je svladao Tomislava rezultatom 4:0, a u drugoj utakmici domaćin Graničar je odnio pobjedu nad Osvitom rezultatom 2:1.

U ponedjeljak, 5. kolovoza odigrane su završne utakmice, u kojem je Tomislav svladao Osvit rezultatom 2:1, te time osvojio  3. mjesto. U finalnoj utakmici Tehničar je svladao Graničara rezultatom 8:1, iako je domaćin vodio do poluvremena.

Pehare i čestitke najboljima uručili su potpredsjednik NK Graničara Nikola Gerendaj i općinski načelnik Ivan Sabolić.

 

Comments are disabled.