Pošto se radovi na novoizgrađenoj legradskoj osnovnoj školi i sportskoj dvorani svakim danom sve više bliže kraju, župan KC-KŽ županije gospodin Darko Koren, zamjenik župana gosp. Ivan Pal te ostali suradnici jučer su posjetili Legrad te zajedno s općinskim načelnikom Ivanom Sabolićem, ravnateljem Dragutinom Marcinjašom i predstavnicima izvođača radova obišli školu. Projekt izgradnje ušao je u IV. fazu i ako će se sve odvijati po planu kao do sada, učenici bi iz stare škole mogli preseliti u novu najkasnije na početku školske godine 2016/2017. Školsko dvorište krasi i sportska dvorana koja će biti od velike koristi i lokalnoj zajednici, te osim raznih sportskih aktivnosti u njoj će se tijekom cijele godine moći odražavati i razne kulturne manifestacije. Zahvaljujući novoizgrađenim objektima učenici Osnovne škole Legrad pohađat će školu u jednosmjenskoj nastavi.

Comments are disabled.